We use cookies in this website. Read about them in our Политика за приватност. To disable them, configure your browser properly. If you keep using this website, you are accepting those.
OK

Соба 4

Двојна соба со поглед на море

Овој пансион е реновиран неодамна и целосно опремен.

Прекрасниот поглед кон морето од балконот е совршено место да го набљудувате залезот на сонцето и да се релаксирате.

Се состои од реновирана бања

За 2 лица, брачен кревет 160смX200см или 2 поединечни кревети 80смX200см

Клима-уред

Комфор во купатило

Купатило со туш

Дневна послуга

Трпезарија

Паметен ТВ-уред со рамен екран

Приватна тераса

Поглед кон море

Салон

Бесплатен Wi-Fi пристап