We use cookies in this website. Read about them in our Политика за приватност. To disable them, configure your browser properly. If you keep using this website, you are accepting those.
OK

Соба 1

Поглед на морето од апартманите

Овој пансион е реновиран неодамна и целосно опремен.

Прекрасниот поглед кон морето од балконот е совршено место да го набљудувате залезот на сонцето и да се релаксирате.

Се состои од реновирана бања

За 4 лица, брачен кревет 160смX200м, кревет на расклопување 160мX200м

Клима-уред

Комфор во купатило

Купатило со туш

Дневна послуга

Трпезарија

Дневна соба

Фрижидер

Паметен ТВ-уред со рамен екран

Приватна тераса

Поглед кон море

Салон

Бесплатен Wi-Fi пристап

Кревет на расклопување

Опремена кујна