We use cookies in this website. Read about them in our Политика за приватност. To disable them, configure your browser properly. If you keep using this website, you are accepting those.
OK

Соба 2

Двојна соба со поглед кон планина

Овој пансион е реновиран неодамна и целосно опремен.

Се состои од реновирана бања

За 2 лица, брачен кревет 140смX200см

Клима-уред

Комфор во купатило

Купатило со туш

Дневна послуга

Трпезарија

Паметен ТВ-уред со рамен екран

Приватна тераса

Салон

Бесплатен Wi-Fi пристап